Było słodko! – finał akcji solidarni z Libanem
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy:
- upiekli pierniczki
- spakowali pierniczki
- sprzedawali pierniczki
- kupowali pierniczki
19 grudnia w ostatnią adwentową niedzielę 2021 roku, w parafii Wygnanowice i Częstoborowice wolontariusze z naszej szkoły sprzedawali pierniczki. Wyniki przerosły nasze oczekiwania!!! Łączna kwota ze sprzedaży to 3311 zł 92 gr i 5 euro! Pieniądze zostały przesłane na konto Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
Można powiedzieć, że w naszych domach unosił się nie tylko zapach przyprawy korzennej i cynamonu - przypraw dodawanych do pierników, ale też duch radości i solidarności z tymi, którym jest naprawdę ciężko. Wszyscy starali się bardzo, było warto! Jesteście super!
DZIĘKUJEMY!
Ps. Na przekazie bankowym widnieje kwota 3318 zł 72 gr . Wyjaśnienie - do sumy wymienionej w notatce należy dodać sumę pozyskaną ze sprzedaży 5 euro i odjąć kwotę opłaty bankowej : )
Małgorzata Gieleta