• Informacje ogólne

• TEATR RODZICA

W naszym przedszkolu od czerwca 2013r. działa prężnie grupa teatralna rodziców. Rodzice wraz z wychowawczyniami grup przedszkolnych Panią Katarzyna Gąsior oraz Panią Mariolą Rusak co roku przygotowują przedstawienie dla dzieci, które jest wystawiane podczas Festynu Rodzinnego. Celem działalności teatru  jest rozwijanie u dzieci zainteresowań sztuką, wzbogacanie ich wiedzy o otaczającym świecie oraz zapoznanie z bogactwem literatury dziecięcej (wiersze, bajki, baśnie).

Dla dzieci jest to wielka niespodzianka, bowiem mają one okazję zobaczyć swoich rodziców w zupełnie nowej roli - roli aktorów. Natomiast dla rodziców jest to czas kiedy mogą bliżej poznać funkcjonowanie i organizację placówki, zintegrować się ze sobą a także zrelaksować po ciężkim dniu pracy.

Dotychczasowe zrealizowane przedstawienia: