Godziny dostępności
Godziny dostępności nauczycieli
Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Króla Jana III Sobieskiego w Rybczewicach Drugich
w roku szkolnym 2023/2024
L.p
Imię i nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina
Miejsce
1
Adamek Beata
poniedziałek
środa
14.15- 14.30
14.00-14.15
Gabinet psychologa / pedagoga specjalnego s. 43 ( I piętro)
2
Banaszkiewicz Nina
środa
10.00-11.00
Świetlica, s.9 ( parter)
3
Baran Agnieszka
piątek
10.00-11.00
Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej
4
Bonecka Ewa
środa
9.45-10.45
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
5
Czwórnóg Małgorzata
wtorek
11.50-12.50
s.45 ( I piętro)
6
Ewa Jarymek
wtorek
13.00-14.00
s. 93
7
Flis Elżbieta
środa
10.00-11.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
8
Flis Janusz
poniedziałek
8.50-9.50
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
9
Furgała Magdalena
poniedziałek
14.30-15.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
10
Garbal Alicja
poniedziałek
wtorek
10.30-11.00
10.30- 11.00
Pokój nauczycielski (parter) s.6
11
Gąsior Katarzyna
środa
13.00-14.00
Pokój nauczycielski
s.92
12
Gieleta Małgorzata
czwartek
11.00-12.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
13
Gnyp Justyna
poniedziałek
wtorek
10.00-10.30
10.00-10.30
Pokój nauczycielski
(parter) s.6
14
Guz Grażyna
czwartek
11.00-12.00
Pokój nauczycielski
( parter) s.6
15
Górnik Dominika
czwartek
11.00-12.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
16
Gregorczyk Jolanta
czwartek
9.50-10.50
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
17
Aneta Głąb
wtorek
10.00-12.00
Gabinet psychologa / pedagoga specjalnego s. 43 ( I piętro)
18
Karolina Wójcik
poniedziałek
13.00-14.00
Pokój nauczycielski
s.92
19
Kluch Marzena
poniedziałek
11.50-12.50
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
20
Kłos Zofia
poniedziałek
10.50-11.50
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
21
Ks. Marcin Smalec
wtorek
10.00-11.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
22
Beata Płaczkowska
środa
13.00-14.00
s.94
23
Monika Słowikowska
wtorek
11.00-12.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
24
Pitucha Agnieszka
poniedziałek
12.00-13.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
25
Rybak Henryk
wtorek
11.00-12.00
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
26
Ryś Anna
piątek
9.50-10.50
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
27
Stanisławek Lucyna
piątek
10.50-11.50
Pokój nauczycielski
(parter)
28
Stanisławek Tadeusz
wtorek
11.05-12.05
Pokój nauczycielski
(I piętro) s.58
29
Widzińska Beata
wtorek
11.50-12.50
Gabinet logopedy s.85
30
Wróblewski Bartłomiej
wtorek
12.45-13.15
s.62 ( II piętro)
31
Agnieszka Dziurawiec
wtorek
7.00-8.00
Biblioteka (I piętro)