• Informacje ogólne

•   PSYCHOLOG  SZKOLNY

mgr Beata Adamek-Stawczyk

psycholog, mediator, doradca zawodowy

Ukończona psychologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a następnie studia podyplomowe kierunek - doradztwo zawodowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Odbyte liczne szkolenia z zakresu terapii ericsonowskiej (Polski Instytut Ericsonowski – Łodź i Katowice) oraz poznawczo-behawioralnej (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie), a także inne m.in. o tematyce dysleksji rozwojowej, trudności edukacyjnych, agresji, problemów emocjonalnych u dzieci i młodzieży. Ukończony kwalifikacyjny kurs mediatora sądowego (Polskie Centrum Mediacji oddział w Lublinie). Od 2007 roku pracuje w Zespole Szkół jako psycholog szkolny. Jest również pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świdniku. Prywatnie żona oraz mama Artura i Amelii, wielbicielka zwierząt, podróży, kajakarstwa, kinematografii, muzyki i tańca.

Zwróć się do psychologa szkolnego, gdy:

1.       Czujesz, że nikt Cię nie rozumie, masz poczucie niskiej wartości, męczą Cię lęki i niepokoje.
          2.       Nie potrafisz porozumieć się z nauczycielem.
          3.       Masz problemy rodzinne.
          4.       Masz problem osobisty i nie wiesz jak go rozwiązać.
          5.       Chciałbyś z kimś porozmawiać.
          6.       Masz problemy z nauką.
          7.       Z trudem adoptujesz się w nowej szkole/klasie.
          8.       Masz problem z wyborem szkoły ponadgimnazjalnej lub policealnej.
          9.       Chcesz podzielić się swoją radością, sukcesem.
          10.   Chciałbyś pomóc innym, ale nie wiesz w jaki sposób.
          11.   Masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić.

Przyjdź także z każdą sprawą, z którą sam nie potrafisz sobie poradzić.

Godziny pracy psychologa szkolnego w roku szkolnym 2018/2019:

Poniedziałęk - 8 30- 13 30

Środa - 8 30 – 13 30

Napisz do mnie

jeśli potrzebujesz wsparcia, porady lub ochrony:

Psycholog-zso@wp.pl