Szkolne Koło Wolontariatu wspólnie z Państwem Samoszuk tj rodzicami naszych uczniów gorąco zachęca do wspólnej pracy tj. do robienia świec okopowych dla żołnierzy walczących na wojnie w Ukrainie.
Dzięki świecom okopowym żołnierze będą mogli się ogrzać, zagotować wodę, przygrzać posiłek, wysuszyć ubranie. Trwa zima i warunki są bardzo trudne dlatego chcemy chociaż trochę pomóc.
Co jest potrzebne do produkcji świec okopowych?
- resztki świec, podgrzewaczy, świec zapachowych
- czyste metalowe puszki np. po groszku, ananasach, brzoskwiniach, karmie dla zwierząt
Prosimy przyniesione rzeczy składać w Sali nr 5 na parterze : ).
Małgorzata Gieleta