2023/2024
szkolny
Mateusz Gnyp kl. 2
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Nikodem Skuła kl. 2
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Alicja Zając kl. 2
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Olivia Majcher kl. 2
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Daria Zawada kl. 2
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Stefan Żak kl. 3
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Wioletta Zając kl. 3
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Kacper Baran kl. 3
- wyróżnienie
- Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" · szkolny · 2023/2024
Wojciech Wrona kl.III
- I miejsce
- KONKURS RECYTATORSKI · szkolny · 2023/2024
- KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANNY KAMIEŃSKIEJ
Julia Wójcik kl. VI
- I miejsce
- KONKURS RECYTATORSKI · szkolny · 2023/2024
- KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANNY KAMIEŃSKIEJ
Anna Daniel kl. VIIB
- I miejsce
- KONKURS RECYTATORSKI · szkolny · 2023/2024
- KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANNY KAMIEŃSKIEJ
klasowy
Maciej Flor, Justyna Brus
- I miejsce
- konkurs plastyczny · klasowy · 2023/2024
Zofia Daniel, Amelia Ptaszyńska
- II miejsce
- konkurs plastyczny · klasowy · 2023/2024
Jakub Kowalik, Lena Kwiatosz
- III miejsce
- konkurs plastyczny · klasowy · 2023/2024
2022/2023
krajowy
Łukasz Potręć kl. 8B
- laureat
- Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX 2023 · krajowy · 2022/2023
Patryk Koczmara kl. 8A
- laureat
- Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX 2023 · krajowy · 2022/2023
regionalny
Łukasz Potręć
- II miejsce
- XXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” · regionalny · 2022/2023
Julia Sobiesiak
- XXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” · regionalny · 2022/2023
Zofia Grochecka
- XXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” · regionalny · 2022/2023
Patryk Koczmara kl. 8A
- I miejsce
- Turniej OTWP · regionalny · 2022/2023
Filtr