Strona główna
Dzień Rodziny w klasach I-III
„Wspaniała moja rodzina,
moja rodzina, moja rodzina,
od zawsze razem się trzyma
na dobre i na złe…”
Dnia 19 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Rodziny. W wydarzeniu uczestniczyli rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych przygotowanych przez uczniów klas I-III. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały scenki przedstawiające życie rodzinne, w których wcielili się w rolę rodziców. Dzięki temu mogli przez chwilę zobaczyć świat ich oczami – było dużo śmiechu i niezapomnianych momentów. Wspaniali młodzi artyści zaprezentowali piękne wiersze, pełne ciepłych słów i wdzięczności dla swoich najbliższych. Nie zabrakło serdecznych podziękowań dla rodziców i dziadków, którzy każdego dnia wspierają swoje pociechy i są dla nich najlepszymi nauczycielami życia.
Kulminacją wydarzenia były występy taneczne , kt
Oferta kolonii letnich
Szanowni Państwo,
Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim poszukiwania wartościowych i bezpiecznych form wypoczynku dla dzieci oraz młodzieży. Biuro Turystyczne LUTUR ma przyjemność zaprezentować oficjalną ofertę tegorocznych kolonii letnich w Kęble, zlokalizowanych w malowniczym sąsiedztwie Kazimierza Dolnego.
Twój Dar Serca dla Hospicjum - koncert finałowy

Po przeprowadzonej akcji (z rekordową sumą zebranych funduszy tj. 7031zł 60gr) na rzecz podopiecznych lubelskiego hospicjum im. Małego Księcia pojechaliśmy na koncert dla wolontariuszy zorganizowany przez hospicjum, który miał miejsce w Lublinie.
Nie obyło się niestety bez problemów. Rano t
Uczniowie naszej szkoły w finale ogólnopolskim konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
W dniach 8–11 czerwca 2026 r. trzyosobowa drużyna naszej szkoły w składzie Natalka Skorek, Zuzia Wlizło i Janek Prażmowski reprezentowała województwo w finale ogólnopolskim XXV edycji konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” pod hasłem „Las i jego mieszkańcy”. Wydarzenie odbyło się w Centralnym Ośrodku Sportu w malowniczej Spale (woj. łódzkie).
Dziękczynna wycieczka uczniów klas III i IV do Łodzi i Niepokalanowa
W ramach podziękowania Panu Bogu za dar Pierwszej Komunii Świętej oraz Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej uczniowie klas III i IV wraz z Rodzicami uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Łodzi i Niepokalanowa. Był to czas wspólnej modlitwy, poznawania ciekawych miejsc oraz integracji całej społeczności rodzin komunijnych i rocznicowych.
Spektakle profilaktyczne
Dnia 09.06.2026 r. w naszej szkole odbyły się wyjątkowe przedstawienia profilaktyczne przygotowane przez Krakowski Teatr Profilaktyczny „Magiczna Scena”.
W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas I-VIII naszej szkoły.
Łącznie zorganizowano trzy spektakle dostosowane do wieku odbiorców oraz poruszające ważne tematy wychowawcze i profilaktyczne.
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych