Strona główna
Wręczenie nagród uczniom
Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, motywowanie uczniów do dalszego rozwoju oraz kształtowanie umiejętności logicznego myślenia. Kolorowe, przyjazne dla dzieci testy miały na celu wzbudzenie pozytywnych emocji i przełamanie lęku przed trudnymi zadaniami.
Kolejny sukces ucznia klasy II A
Maksymilian Glejf – uczeń klasy II A otrzymał wyróżnienie w trzecim etapie ogólnopolskiego konkursu matematyczno- informatycznego: ,,Ale Mózgi’’ Wykazał się wysokim poziomem wiadomości i umiejętności. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Agnieszka Pitucha
Wycieczka klas I-III do Zamościa
24 czerwca 2026r. odbyła się wycieczka do Zamościa w której uczestniczyli uczniowie klas I- III. Docelowym punktem naszej wycieczki było ZOO. Widzieliśmy tam wspaniałe okazy niespotykanych w Polsce zwierząt. O niektórych usłyszeliśmy pierwszy raz. Podziwialiśmy różne rodzaje małp, puchaczy i mniejsze oraz większe dzikie „koty”. Byliśmy w motylarni, gdzie wśród egzotycznych roślin bytują kolorowe, większe i mniejsze motyle. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się gady, które w środowisku naturalnym są niebezpieczne a w ZOO mogliśmy je oglądać na wyciągnięcie ręki. Następnie podziwialiśmy Stare Miasto w całej okazałości, tym razem dodatkową atrakcją było zwiedzanie miasta jadąc meleksami. Poszerzając zasoby naszej wiedzy dotyczące tego miasta. Wycieczka okazała się wspaniałym przeżyciem ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzania wolnego c
Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych