• Doradztwo zawodowe

• DORADCA ZAWODOWY w Zespole Szkół Ogólnokształcących

im. Króla Jana III Sobieskiego

Od 20 listopada 2018 roku do 5 lutego 2019 roku będzie regularnie gościł w naszej szkole doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świdniku - Pani Joanna Pawlak. Zaplanowano 10 wizyt, podczas których doradca zawodowy będzie przeprowadzał diagnozę uczniów pod kątem wyboru ścieżki kształcenia oraz realizował warsztaty zawodoznawcze w klasach: VII i VIII SP. Przewidziany jest również Punkt Konsultacyjny dla zainteresowanych uczniów.

Pani J.Pawlak będzie pracowała na terenie ZSO we wtorki w godzinach

9-15.15 w dniach: 20 XI, 27 XI, 4 XII, 11 XII, 18 XII 2018 roku, 8 I, 15 I, 22 I, 29 I, 5 II 2019 roku.

3 IV 2019 roku odbędzie się spotkanie doradcy zawodowego PPP-Świdnik Pani. J. Pawlak z rodzicami uczniów klas: VIII SP i III Gimnazjum, po którym odbędzie się Punkt Konsultacyjny dla zainteresowanych rodziców, przeznaczony na rozmowy indywidualne.